PIESAKIES KONSULTĀCIJAI
APCIEMO MŪS:
Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija
NOSŪTI ZIŅU
info@splus.lv
PIEZVANI MUMS:
+371 20023905
+371 26148875
AKUMULĀCIJA

Pakalpojums

maxresdefault

Siltuma akumulācijas tvertnes

Ēkas apkures sistēma ar siltuma uzkrāšanas funkciju - diennakts laikā elektroenerģijas tirdzniecības biržās ir novērojamas cenu svārstības, ņemot vērā šī brīža energoresursu izmaksas ir prognozējams nepieredzēti augsts apkures cenu kāpums. S plus piedāvājums ir ēku siltumapgādi nodrošināt ar zemo temperatūru apkures sistēmām, siltās grīdas, apkures radiatori ar palielinātu sildvirsmas laukumu u.c.  Siltumenerģijas ražošanu nodrošina ar gaiss/ūdens siltumsūknis, kurš savienots ar S plus izstrādāto atmosfērisko ūdens akumulācijas tvertni. S plus apkures risinājums paredz ka siltumsūkņus regulēs vadības S plus izstrādātā vadības programmatūra, kas seko līdzi elektroenerģijas cenu svārstībām biržā, dinamiskā elektroapgādes tarifa ietvaros. Iekārtu vadības programmatūra ļaus pielāgot Siltumsūkņa darba režīmu piemeklējot darba stundas, kad elektroenerģijas cenas biržā ir viszemākā. Šāds risinājums ļaus ēkas iedzīvotājiem ietaupīt uz apkures izmaksām.

Ieguvumi

Zemāka siltumenerģijas cena
Iespēja variēt ar enrgoresursiem
izdevīgāk pārdota enerģijā biržā

Informācija

Ko nozīmē siltuma ražošana ar uzkrāšnas funkciju?
Kontrolēta siltumsūkņa vadīšana to ieslēdzot/izslēdzot pēc pieprasījuma, vai pie zemas elektroenerģijas cenas biržā, vai pie augstas solārās radiācijas, ar mērķi saražot lētu siltumenerģiju un uzkrāt to siltuma akumulatorā.
Kādam mērķim kalpo siltuma akumulācijas tvertne?
Ja ēkā siltum ražo siltumsūknis un ēkas īpašnieks iepērk elektroenerģiju biržā pie dinamiskā tarifa, tad akumulācijas tvertne ļauj uzkrāt siltumenerģiju pie zemākas elektroenerģijas cenas.
Vai siltuma akumulācijas tvertne uzlabo solāro paneļu efektivitāti?
Saules elektrisko panaļu efektivitāti tā neietekmē, tomēr ļauj uzkrāt lētu siltumenerģiju dienas gaišā periodā, lai izmantotu to naktī.
Vai siltmsūkni ir izdevīgi uzstādīt kopā ar saules elektriskajiem paneļiem?
Izvēloties siltumsūkni, kā alternatīvu esošai (gāzes, malka, granulu) apkurei, jārēķinās ar elektroenerģijas patēriņa palielinājumu, aptuveni 35% no līdzšinējā klasiskā ēkas kurināmā patēriņa gadā, pie šāda scenārija solāro paneļu uzstādīšana ir rentabla un ar samērīgu investīciju atmaksāšanās periodu.
Kā siltumsūkņa saražotās siltumenerģijas izmaksas ietekmē elektrības cena biržā?
Ja patērētājs iepērk elektroenerģiju pie dinamiskā tarifa, kas ir piesaistīts elektroenerģijas biržas cenas svārstībā, tad ir svarīgi saražot siltumenerģiju pie zemākas cenas biržā diennakts periodā, to uzkrājot siltuma akumulatorā, tādā veidā var ievērojami samazināt ikmēneša rēķinu par apkuri.

Sazinies ar mums

Apciemo mūs:

Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija

Nosūti ziņu:
Nosūti mums ziņu
This site is registered on wpml.org as a development site.