PIESAKIES KONSULTĀCIJAI
APCIEMO MŪS:
Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija
NOSŪTI ZIŅU
info@splus.lv
PIEZVANI MUMS:
+371 20023905
+371 26148875
.

Pakalpojums

Siltuma akumulācijas tvertnes

Ēkas apkures sistēma ar siltuma uzkrāšanas funkciju - lieliska iespēja samazināt apkures rēķinu.

Diennakts laikā elektroenerģijas tirdzniecības biržās ir novērojamas cenu svārstības - to veiksmīgi var izmantot savā labā, lai padarītu apkures sistēmas darbību vēl efektīvāku, turklāt S plus palīdzēs ēku siltumapgādi nodrošināt ar zemo temperatūru apkures sistēmām - siltās grīdas, apkures radiatori ar palielinātu sildvirsmas laukumu, siltuma akumulācijas tvertņu integrēšana esošā apkures sistēmā un aprīkošana ar mūsu vadības programmatūru.

S plus vadības programmatūra automātiski sekos līdzi elektroenerģijas cenu svārstībām biržā, dinamiskā elektroapgādes tarifa ietvaros. Visefektīvāk sistēma pielietojama aprīkojot siltumsūkņus un akumulācijas tvertnes, jo elektroenerģijas patēriņš un siltumsūkņa darbība, pēc īpaša algoritma, tiks salāgota ar viszemāko elektroenerģijas tirdzniecības biržas cenu.

Papildus šīs sistēma ļaus regulēt siltumsūkņus atkarībā no to dinamiskā efektivitātes rādītāja (COP). Šis pakalpojums ir aktuāls patērētājiem kuriem ir vairāki siltumenerģijas ražošanas avoti, piemēram esoša gāzes apgādes iekārta, šādos gadījumos S plus kontrolieris pārslēgs siltumsūkņu iekārtas uz gāzes apgādes sistēmu, ja elektroenerģijas cena un sistēmas darbības efektivitāte nenodrošinās saražoto siltumenerģiju par zemāku cenu nekā no dabasgāzes. Sistēma pārslēgsies atpakaļ brīdī, kad iekārtu efektivitāte un elektroenerģijas cena biržā būs atbilstoša sistēmas uzstādījumiem.

Mūsu kompānija piegādā un uzstāda standarta, dažādu ražotāju izgatavotas, akumulācijas tvertnes, kā arī nodrošina akumulācijas tvertņu izgatavošanu pēc individuāla pieprasījuma.

Ieguvumi

Zemākas apkures izmaksas
Iespēja variēt ar enrgoresursiem
Sabalansēta un stabila sistēma

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē siltuma ražošana ar uzkrāšnas funkciju?
Kontrolēta siltumsūkņa vadīšana to ieslēdzot/izslēdzot pēc pieprasījuma, vai pie zemas elektroenerģijas cenas biržā, vai pie augstas solārās radiācijas, ar mērķi saražot lētu siltumenerģiju un uzkrāt to siltuma akumulatorā.
Kādam mērķim kalpo siltuma akumulācijas tvertne?
Ja ēkā siltum ražo siltumsūknis un ēkas īpašnieks iepērk elektroenerģiju biržā pie dinamiskā tarifa, tad akumulācijas tvertne ļauj uzkrāt siltumenerģiju pie zemākas elektroenerģijas cenas.
Vai siltuma akumulācijas tvertne uzlabo solāro paneļu efektivitāti?
Saules elektrisko panaļu efektivitāti tā neietekmē, tomēr ļauj uzkrāt lētu siltumenerģiju dienas gaišā periodā, lai izmantotu to naktī.
Vai siltmsūkni ir izdevīgi uzstādīt kopā ar saules elektriskajiem paneļiem?
Izvēloties siltumsūkni, kā alternatīvu esošai (gāzes, malka, granulu) apkurei, jārēķinās ar elektroenerģijas patēriņa palielinājumu, aptuveni 35% no līdzšinējā klasiskā ēkas kurināmā patēriņa gadā, pie šāda scenārija solāro paneļu uzstādīšana ir rentabla un ar samērīgu investīciju atmaksāšanās periodu.
Kā siltumsūkņa saražotās siltumenerģijas izmaksas ietekmē elektrības cena biržā?
Ja patērētājs iepērk elektroenerģiju pie dinamiskā tarifa, kas ir piesaistīts elektroenerģijas biržas cenas svārstībā, tad ir svarīgi saražot siltumenerģiju pie zemākas cenas biržā diennakts periodā, to uzkrājot siltuma akumulatorā, tādā veidā var ievērojami samazināt ikmēneša rēķinu par apkuri.

Sazinies ar mums

Apciemo mūs:

Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija

Nosūti ziņu:
Nosūti mums ziņu