PIESAKIES KONSULTĀCIJAI
APCIEMO MŪS:
Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija
NOSŪTI ZIŅU
info@splus.lv
PIEZVANI MUMS:
+371 20023905
+371 26148875
.

Pakalpojums

Siltumsūkņi

Viens no mūsu sadarbības partneriem ir Ķīnas kompānija SPRSUN, kas ražo un piegādā siltumsūkņus visā pasaulē, jau vairāk kā 20 gadus. Mēs piedāvājām šīs kompānijas ražotos gaiss – ūdens un zeme - ūdens siltumsūkņus, kas ir atzīti un sertificēti visā pasaulē, ko apliecina iegūtie CCC, CE, ISO, SAA, RoHS, KEYMARK un ERP sertifikāti. SPRSUN siltumsūkņu ražošanā tiek izmantotas pārbaudītas tehnologijas un ražošanas procesu maksimālas optimizācijas rezultāta varam Jums piedāvāt siltumsūkņus par demokrātiskām cenām un nodrošināt 5 gadu garantiju!

Mūsu piedāvātie SPRSUN siltumsūkņi veiksmīgi darbojas privātmāju apkures sistēmās, industriālos objektos un sabiedriskās ēkās arī Latvijā, piemēram:
Ogres Centrālā bibliotēka, Ikšķiles vidusskola, Ogres pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un citos objektos.

Mūsu komanda ar prieku palīdzēs izvēlēties piemērotāko siltumsūkni un nepieciešamības gadījumā veiks arī tā uzstādīšanu - esam pārliecināti, ka spēsim samazināt Jūsu apkures rēķinu!

 

Lai noteiktu Jums nepieciešamo siltumsūkņa jaudu, zemāk ievadiet ēkas platību:


Ieguvumi

Pielāgots risinājums
Īss ieviešanas laiks
Attālināta sistēmas kontrole

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir siltumsūkņu veidi?
GAISS - ŪDENS siltumsūknis apkurei un karstajam ūdenim nepieciešamo enerģiju ņem no āra gaisa; ZEME - ŪDENS siltumsūknis apkurei un karstajam ūdenim nepieciešamo enerģiju ņem no zemē ierakta kontūra, iepsējami arī citi risinājumi, piemēram, notekūdens vai lietus ūdens tvertnes;
Ar ko siltumsūkņu veidi atšķirās?
Gaiss/Ūdens siltumsūkņa jauda mainās atkarībā no āra gaisa temperatūras izmaiņām, pazeminoties āra gaia temperatūrai proporcionāli kritīsies gaiss/ūdens siltumsūkņa jauda; Ūdens-Ūdens siltumsūkņa nominālās jaudas svārstības atkarībā no grunts temperatūras izmaiņām ir daudz mazākas, atdziestot gruntij ziemas periodā, nedaudz var samazināties siltusmūkņa lietderības koeficients.
Kādi ir ieguvumi no siltumsūkņa uzstādīšanas?
Siltumsūknis ir elektriskās apkures ierīce, kas ražo siltumu no atjaunojamiem energoresursiem – zemes, gaisa, upes ūdens, notekūdens, līdz ar to šī iekārtai nav kurināmā apjoma ierobežojumu, proti tā nav gāze, ogles vai malka, kas var izbeigties un to krājumi atkal būs jāpalielina.
Kā mēra siltumsūkņa lietderības koeficientu?
Siltumsūkņa lietderības koeficietnu mēra attiecinot tā saražoto siltumeneŗgiju pret patērēto elektroenerģiju.
Vai siltmsūkni ir izdevīgi uzstādīt kopā ar saules elektriskajiem paneļiem?
Izvēloties siltumsūkni, kā alternatīvu esošai (gāzes, malka, granulu) apkurei, jārēķinās ar elektroenerģijas patēriņa palielinājumu, aptuveni 35% no līdzšinējā klasiskā ēkas kurināmā patēriņa gadā, pie šāda scenārija solāro paneļu uzstādīšana ir rentabla un ar samērīgu investīciju atmaksāšanās periodu.
Kā siltumsūkņa saražotās siltumenerģijas izmaksas ietekmē elektrības cena biržā?
Ja patērētājs iepērk elektroenerģiju pie dinamiskā tarifa, kas ir piesaistīts elektroenerģijas biržas cenas svārstībā, tad ir svarīgi saražot siltumenerģiju pie zemākas cenas biržā diennakts periodā, to uzkrājot siltuma akumulatorā, tādā veidā var ievērojami samazināt ikmēneša rēķinu par apkuri.
Vai temperatūra apkures sistēmā ietekmē siltumsūkņa lietderības koeficientu?
Siltumsūknis ir zemo temperatūru apkures ierīce, jo augstāka būs apkures turpgaitas temperatūra, jo vairāk siltusmūknis tērēs elektroenerģiju, līdz ar to samazināsies tā lietderības koeficients. Optimāls risinājums lietojot siltusmūkni ir siltas grīdas vai apkures radiatori ar lielāku sildvirsmas laukumu.

Sazinies ar mums

Izvēlies siultumsūkņu jaudu savai ēkai un sazinies ar mums, lai varam sagatavot izmaksu piedāvājumu!

Apciemo mūs:

Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija

Nosūti ziņu:
Nosūti mums ziņu