PIESAKIES KONSULTĀCIJAI
APCIEMO MŪS:
Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija
NOSŪTI ZIŅU
info@splus.lv
PIEZVANI MUMS:
+371 20023905
+371 26148875
SILTUMSŪKŅI

Pakalpojums

Group 1

Siltumsūkņi

Esam uzsākuši sadarbību ar Ķīnas kompāniju ar 20 gadu siltumsūkņu ražošanas pieredzi – Sprsun. Ņemot vērā šī brīža energoresursu cenu pieaugumu, bet vēl jo vairāk energoresursu pieejamību, ir svarīgi nodrošināties ar alternatīvām siltumenerģijas rasošanas iekārtām.

Lai noteiktu kādas jaudas modelis Tev jāizvēlas, aizpildi šo īso anketu:

 


 

Pretī saņemsi iekārtas siltuma jaudu. Gaiss-Ūdens siltumsūkņu gadījumā, ir jāparedz lielākas jaudas iekārta, lai nodrošinātos pret iekārtas jaudas samazinājuma samazinoties āra gaisa temperatūrai.

Ieguvumi

Pielāgots risinājums
Īss ieviešanas laiks
Attālināta sistēmas kontrole

Informācija

Kādi ir siltumsūkņu veidi?
Ūdens/Gaiss – siltumsūknis apkurei un karstajam ūdenim nepieciešamo enerģiju ņem no āra gaisa; Ūdens/Ūdens - siltumsūknis apkurei un karstajam ūdenim nepieciešamo enerģiju ņem no zemē ierakta kontūra, iepsējami arī citi risinājumi, piemēram, notekūdens vai lietus ūdens tvertnes;
Ar ko siltumsūkņu veidi atšķirās?
Gaiss/Ūdens siltumsūkņa jauda mainās atkarībā no āra gaisa temperatūras izmaiņām, pazeminoties āra gaia temperatūrai proporcionāli kritīsies gaiss/ūdens siltumsūkņa jauda; Ūdens-Ūdens siltumsūkņa nominālās jaudas svārstības atkarībā no grunts temperatūras izmaiņām ir daudz mazākas, atdziestot gruntij ziemas periodā, nedaudz var samazināties siltusmūkņa lietderības koeficients.
Kādi ir ieguvumi no siltumsūkņa uzstādīšanas?
Siltumsūknis ir elektriskās apkures ierīce, kas ražo siltumu no atjaunojamiem energoresursiem – zemes, gaisa, upes ūdens, notekūdens, līdz ar to šī iekārtai nav kurināmā apjoma ierobežojumu, proti tā nav gāze, ogles vai malka, kas var izbeigties un to krājumi atkal būs jāpalielina.
Kā mēra siltumsūkņa lietderības koeficientu?
Siltumsūkņa lietderības koeficietnu mēra attiecinot tā saražoto siltumeneŗgiju pret patērēto elektroenerģiju.
Vai siltmsūkni ir izdevīgi uzstādīt kopā ar saules elektriskajiem paneļiem?
Izvēloties siltumsūkni, kā alternatīvu esošai (gāzes, malka, granulu) apkurei, jārēķinās ar elektroenerģijas patēriņa palielinājumu, aptuveni 35% no līdzšinējā klasiskā ēkas kurināmā patēriņa gadā, pie šāda scenārija solāro paneļu uzstādīšana ir rentabla un ar samērīgu investīciju atmaksāšanās periodu.
Kā siltumsūkņa saražotās siltumenerģijas izmaksas ietekmē elektrības cena biržā?
Ja patērētājs iepērk elektroenerģiju pie dinamiskā tarifa, kas ir piesaistīts elektroenerģijas biržas cenas svārstībā, tad ir svarīgi saražot siltumenerģiju pie zemākas cenas biržā diennakts periodā, to uzkrājot siltuma akumulatorā, tādā veidā var ievērojami samazināt ikmēneša rēķinu par apkuri.
Vai temperatūra apkures sistēmā ietekmē siltumsūkņa lietderības koeficientu?
Siltumsūknis ir zemo temperatūru apkures ierīce, jo augstāka būs apkures turpgaitas temperatūra, jo vairāk siltusmūknis tērēs elektroenerģiju, līdz ar to samazināsies tā lietderības koeficients. Optimāls risinājums lietojot siltusmūkni ir siltas grīdas vai apkures radiatori ar lielāku sildvirsmas laukumu.

Sazinies ar mums

Izvēlies siultumsūkņu jaudu savai ēkai un sazinies ar mums, lai varam sagatavot izmaksu piedāvājumu!

Apciemo mūs:

Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija

Nosūti ziņu:
Nosūti mums ziņu
This site is registered on wpml.org as a development site.