PIESAKIES KONSULTĀCIJAI
APCIEMO MŪS:
Ikšķile, Skolas iela 15, Latvija
NOSŪTI ZIŅU
info@splus.lv
PIEZVANI MUMS:
+371 20023905
+371 26148875
SPLUS

Par mums

Par mumsMūsu tehnoloģija taupīs Jūsu naudu

Mēs esam komanda, kas 2015. gadā nāca klajā ar ideju, kas nu pat ir pārtapusi par ko vairāk. Esam gatavi pasauli iepazīstināt ar ierīci, kas rada zaļo enerģiju!

Esam radījuši iekārtu kompleksu, kas ļaut atgūt siltumenerģiju no notekūdens, dzesēt ēkas iekštelpas ar atdzisušiem notekūdeņiem, uzkrāt to siltumu akumulatorā brīdī, kad enerģijas cenas ir zemākas vai enerģija pieejama no saules.

Mūsu komandā ir zinātņu doktori, pieredzējuši praktiķi un programmētāji, kas ļaus visdažādākajām tehnoloģijām strādāt vienā sistēmā.

Mēs esam par tehnloģijām, kas palīdz pasaulei kļūt labākai! Sākam ar Latviju un tiecamies uzrunāt visu pasauli.

5
Biznesa partneri
100
Pabeigti projekti
10
Laimīgi klienti
1
Apbalvojumi
Mūsu galvenais mērķis
Atjaunojamā
enerģija
zaļākai nākotnei!
splus-elementi1

MisijaMūsu misija ir veicināt atjaunojamās enerģijas izmantošanu, lai radītu zaļāku nākotni!

S plus piedāvā konsultācijas ēkas optimālā energoapgādes modeļa izveidei, mikroģenerācijas elektrotīklu (saules parku) izveidei no projektēšanas līdz būvniecības procesa organizēšanai, energoapgādes ierīču (gaiss – ūdens, ūdens – ūdens siltumsūkņi) iekārtu jaudas izvēli un pašu iekārtu piegādi un uzstādīšanu, unikālu notekūdens siltuma atgūšanas sistēmu uzstādīšanu ēkas karstā ūdens sagatavošanas un cirkulācijas nodrošināšana, kā arī iekštelpu dzesēšanai vasaras periodā, unikālu ēkas energopārvaldības sistēmas izveidi, kas nodrošinās jūsu dzīvojamajai ēkas viszemākās energoapgādes izmaksas no atjaunojamajiem energoresursiem.

Unikāla pieredzeMūsu zināšanas atbrīvos līdzekļus Jūsu biznesa attīstībai

Zināšanas un pieredzi kuru ir uzkrājusi S plus ir unikālas pasaules mērogā. Mēs Jums palīdzēsim sagatavoties enerģētiskajai krīzei ar tehnoloģijām, kas ļaus Jums pilnībā atteikties no dārgajiem fosilajiem energoresursiem.